TFFHGD Şanlıurfa ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulu ile Birlikte Değerlendirme Toplantısı Yaptık.
TFFHGD Şanlıurfa ve  Şanlıurfa İl Hakem Kurulu  ile Birlikte Değerlendirme Toplantısı Yaptık.
TFFHGD Şanlıurfa Şube Başkanı Zeki Karadeniz ve yönetim kurulu üyeleri, Şanlıurfa İl Hakem Kurulu Başkanı Halil Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, Şanlıurfa hakemliğinin geliştirilmesi ve ileriye taşınması konularını ele aldıkları bir istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.  Şanlıurfa'da Hakemliğin Geleceği Masaya Yatırıldı
Şanlıurfa'da, Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Şanlıurfa Şube Başkanı Zeki Karadeniz, İl Hakem Kurulu Başkanı Halil Çağlayan ve her iki kurumun yönetim kurulu üyeleri, Şanlıurfa hakemliğinin geleceğini ve gelişimini konuşmak üzere bir araya geldi.

 

Toplantıda, Türk hakemliği ve özellikle Şanlıurfa hakemliğinin nasıl daha ileriye götürülebileceği konuları ele alındı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen toplantıda, Şanlıurfa hakemleri için birlik ve beraberlik mesajları verildi. "Her şey Şanlıurfa hakemleri için" diyerek, hakemlerin daha üst kategorilere çıkartılması ve daha iyi imkanlar sağlanması hedeflendi.

 


Toplantı sonrası, İl Hakem Kurulu Başkanı Halil Çağlayan, bu güzel toplantı için TFFHGD Şanlıurfa Şubesine ' teşekkür ederken, Şanlıurfa hakemliğini en üst seviyelere çıkarmak için birlik ve beraberlik ortamının sağlanması gerektiğini vurguladı.

 

 TFFHGD Şanlıurfa Şube Başkanı Zeki Karadeniz ise, birleştirici rol alarak hakemlerin yanında olma ve ortak çalışmalar düzenleme hedeflerini dile getirdi.

 

Günün sonunda, katılımcılar hatıra fotoğrafı çekilerek iyi dileklerde bulundular. Bu toplantı, Şanlıurfa'da hakemliğin geliştirilmesi adına atılan önemli adımlardan biri olarak kaydedildi.

 

 

 

ŞANLIURFA İL HAKEM KURULUTFFHGD ŞANLIURFA ŞUBESİ
Bu haber bugün 2 kez, genel toplamda 205 kez görüntülendi.