BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 36.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 YILDIZLAR MASTER

-
AKÇAKALE MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
20:00
FUTBOL DÜNYASI 1 SAĞLIK MASTER

-
GENÇ KARAKEÇİLİ

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
21:30
FUTBOL DÜNYASI 1 KUSKUNLU MASTER

-
YENİ SİVEREK MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 2 KAYA ALÇI MASTER

-
TETİRBE CİTY MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 DSİ MASTER

-
BOZOVA MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
20:00
FUTBOL DÜNYASI 1 DOĞAN YILDIZ MASTER

-
VİRANŞEHİR MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
21:30
FUTBOL DÜNYASI 1 CEYLANLAR MASTER

-
GÖBEKLİTEPE MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
18:30
FUTBOL DÜNYASI 2 ÇARŞI SPOR MASTER

-
EYYÜBİYE MASTER

2.AMATÖR 31.05.2024
Cuma
19:00
11 NİSAN SENTETİK EYÜBİYE GENÇLİK

-
URFA 63 SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
15:30
11 NİSAN SENTETİK SEFA SPOR

-
ANADOLU GENÇLİK

U13 01.06.2024
Cumartesi
17:00
11 NİSAN SENTETİK YUKARI GÖKLÜ SPOR

-
BOZOVA BELEDİYE SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:30
11 NİSAN SENTETİK GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ŞANLIURFA GENÇLİK

U13 01.06.2024
Cumartesi
15:30
FUTBOL DÜNYASI 1 KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
URFA 63 SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 HATEMİ SPOR

-
GÜNEŞ SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 SEYRANTEPE SPOR

-
CEYLANPINAR SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
15:00
FUTBOL DÜNYASI 2 START SPOR

-
UYANIŞ SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
16:30
FUTBOL DÜNYASI 2 KALEGÜCÜ SPOR

-
AKÇAKALE BELEDİYE

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:00
FUTBOL DÜNYASI 2 TARIM SPOR

-
URFA ÇAMLICA

U13 02.06.2024
Pazar
15:30
11 NİSAN SENTETİK ELİTGÜCÜ SPOR

-
ATILIM SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
11 NİSAN SENTETİK FATİH SPOR

-
PİRSUS SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
19:00
11 NİSAN SENTETİK GÖBEKLİTEPE SPOR

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

U13 02.06.2024
Pazar
15:30
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
BAĞLARBAŞI SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 KENDİR SPOR

-
KALEGÜCÜ SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 URFA GÜCÜ SPOR

-
REHA SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
16:00
HARRAN İLÇE SAHASI HARRAN 63 SPOR

-
ANKA SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
15:00
SİVEREK SENTETİK SAHA SİVEREK TELEKOM

-
CEYLANPINAR DEMİR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI ŞANLIPOLAT SPOR

-
YARIMTEPE SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
SURUÇ İLÇE SAHASI SURUÇ BELEDİYE SPOR

-
SAMAK SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
16:00
YENİCE 1 NOLU SAHA BAHÇELİEVLER SPOR

-
AKÇAKALE 63 SPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 YILDIZLAR MASTER

-
AKÇAKALE MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
20:00
FUTBOL DÜNYASI 1 SAĞLIK MASTER

-
GENÇ KARAKEÇİLİ

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
21:30
FUTBOL DÜNYASI 1 KUSKUNLU MASTER

-
YENİ SİVEREK MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 2 KAYA ALÇI MASTER

-
TETİRBE CİTY MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 DSİ MASTER

-
BOZOVA MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
20:00
FUTBOL DÜNYASI 1 DOĞAN YILDIZ MASTER

-
VİRANŞEHİR MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
21:30
FUTBOL DÜNYASI 1 CEYLANLAR MASTER

-
GÖBEKLİTEPE MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
18:30
FUTBOL DÜNYASI 2 ÇARŞI SPOR MASTER

-
EYYÜBİYE MASTER

2.AMATÖR 31.05.2024
Cuma
19:00
11 NİSAN SENTETİK EYÜBİYE GENÇLİK

-
URFA 63 SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
15:30
11 NİSAN SENTETİK SEFA SPOR

-
ANADOLU GENÇLİK

U13 01.06.2024
Cumartesi
17:00
11 NİSAN SENTETİK YUKARI GÖKLÜ SPOR

-
BOZOVA BELEDİYE SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:30
11 NİSAN SENTETİK GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ŞANLIURFA GENÇLİK

U13 01.06.2024
Cumartesi
15:30
FUTBOL DÜNYASI 1 KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
URFA 63 SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 HATEMİ SPOR

-
GÜNEŞ SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 SEYRANTEPE SPOR

-
CEYLANPINAR SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
15:00
FUTBOL DÜNYASI 2 START SPOR

-
UYANIŞ SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
16:30
FUTBOL DÜNYASI 2 KALEGÜCÜ SPOR

-
AKÇAKALE BELEDİYE

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:00
FUTBOL DÜNYASI 2 TARIM SPOR

-
URFA ÇAMLICA

U13 02.06.2024
Pazar
15:30
11 NİSAN SENTETİK ELİTGÜCÜ SPOR

-
ATILIM SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
11 NİSAN SENTETİK FATİH SPOR

-
PİRSUS SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
19:00
11 NİSAN SENTETİK GÖBEKLİTEPE SPOR

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

U13 02.06.2024
Pazar
15:30
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
BAĞLARBAŞI SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 KENDİR SPOR

-
KALEGÜCÜ SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 URFA GÜCÜ SPOR

-
REHA SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
16:00
HARRAN İLÇE SAHASI HARRAN 63 SPOR

-
ANKA SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
15:00
SİVEREK SENTETİK SAHA SİVEREK TELEKOM

-
CEYLANPINAR DEMİR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI ŞANLIPOLAT SPOR

-
YARIMTEPE SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
SURUÇ İLÇE SAHASI SURUÇ BELEDİYE SPOR

-
SAMAK SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
16:00
YENİCE 1 NOLU SAHA BAHÇELİEVLER SPOR

-
AKÇAKALE 63 SPOR

2.AMATÖR LİGİ - 16.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 31.05.2024
Cuma
19:00
11 NİSAN SENTETİK EYÜBİYE GENÇLİK

-
URFA 63 SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
11 NİSAN SENTETİK FATİH SPOR

-
PİRSUS SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
19:00
11 NİSAN SENTETİK GÖBEKLİTEPE SPOR

-
ŞANLI ŞEHİRSPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 KENDİR SPOR

-
KALEGÜCÜ SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
19:00
FUTBOL DÜNYASI 1 URFA GÜCÜ SPOR

-
REHA SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
16:00
HARRAN İLÇE SAHASI HARRAN 63 SPOR

-
ANKA SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
15:00
SİVEREK SENTETİK SAHA SİVEREK TELEKOM

-
CEYLANPINAR DEMİR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
15:00
SURUÇ İLÇE SAHASI ŞANLIPOLAT SPOR

-
YARIMTEPE SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
17:00
SURUÇ İLÇE SAHASI SURUÇ BELEDİYE SPOR

-
SAMAK SPOR

2.AMATÖR 02.06.2024
Pazar
16:00
YENİCE 1 NOLU SAHA BAHÇELİEVLER SPOR

-
AKÇAKALE 63 SPOR

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 YILDIZLAR MASTER

-
AKÇAKALE MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
20:00
FUTBOL DÜNYASI 1 SAĞLIK MASTER

-
GENÇ KARAKEÇİLİ

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
21:30
FUTBOL DÜNYASI 1 KUSKUNLU MASTER

-
YENİ SİVEREK MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 27.05.2024
Pazartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 2 KAYA ALÇI MASTER

-
TETİRBE CİTY MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 DSİ MASTER

-
BOZOVA MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
20:00
FUTBOL DÜNYASI 1 DOĞAN YILDIZ MASTER

-
VİRANŞEHİR MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
21:30
FUTBOL DÜNYASI 1 CEYLANLAR MASTER

-
GÖBEKLİTEPE MASTER

MUSA EYÜBOĞLU ANISINA 35 YAŞ ÜSTÜ FUTBOL TURNUVASI 28.05.2024
Salı
18:30
FUTBOL DÜNYASI 2 ÇARŞI SPOR MASTER

-
EYYÜBİYE MASTER

U13 LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 01.06.2024
Cumartesi
15:30
11 NİSAN SENTETİK SEFA SPOR

-
ANADOLU GENÇLİK

U13 01.06.2024
Cumartesi
17:00
11 NİSAN SENTETİK YUKARI GÖKLÜ SPOR

-
BOZOVA BELEDİYE SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:30
11 NİSAN SENTETİK GENÇ KARAKEÇİLİ

-
ŞANLIURFA GENÇLİK

U13 01.06.2024
Cumartesi
15:30
FUTBOL DÜNYASI 1 KARAKÖPRÜ BLD.SPOR

-
URFA 63 SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
17:00
FUTBOL DÜNYASI 1 HATEMİ SPOR

-
GÜNEŞ SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:30
FUTBOL DÜNYASI 1 SEYRANTEPE SPOR

-
CEYLANPINAR SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
15:00
FUTBOL DÜNYASI 2 START SPOR

-
UYANIŞ SPOR

U13 01.06.2024
Cumartesi
16:30
FUTBOL DÜNYASI 2 KALEGÜCÜ SPOR

-
AKÇAKALE BELEDİYE

U13 01.06.2024
Cumartesi
18:00
FUTBOL DÜNYASI 2 TARIM SPOR

-
URFA ÇAMLICA

U13 02.06.2024
Pazar
15:30
11 NİSAN SENTETİK ELİTGÜCÜ SPOR

-
ATILIM SPOR

U13 02.06.2024
Pazar
15:30
FUTBOL DÜNYASI 1 ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

-
BAĞLARBAŞI SPOR